Informace o nás

    Firma KB Electronics se již od svého samého počátku zabývá vývojem a výrobou elektronických zařízení. V oblasti CNC strojů je řídící elektronika nedílnou součástí a bez nadsázky vlastně i "mozkem" každého takového stroje. Existují jak vysoce kvalitní řídící systémy, tak i ty méně kvalitní. Nevýhodou těch kvalitních je zpravidla vysoká cena, nevýhodou méně kvalitních je, že to občas - nebo nikdy - nechodí. Potenciální uživatel tak musí buď zaplatit velmi vysokou cenu která může dosahovat takové výše, že by se vynaložené náklady jen těžko, případně nikdy nevrátily, nebo místo vlastní práce na CNC frézce pracuje nakonec okolo ní a pro ni. Obojí není pro podnikání zrovna moc dobré.

    Filozofií firmy KB Electronics je proto na základě vývoje a neustálého zdokonalování vlastních řídících systémů nabídnout svým zákazníkům kompletní dodávky kvalitních CNC frézek včetně veškerého příslušenství a současně poskytovat i maximální technickou podporu. Nejen z vlastní zkušenosti totiž víme, že takovéto služby v oblasti CNC frézek v dané cenové relaci zatím prakticky neexistují.


Historie projektu

    Firma KB Electronics vyvíjí a dodává špičkové CNC frézky již řadu let. Na počátku byl přitom původně jen vývoj jedné CNC frézky pro vlastní potřebu firmy. Tímto vše samozřejmě neskončilo ale naopak začalo. Tímto děkujeme všem svým zákazníkům za cenné podněty kterých si nesmírně vážíme a budeme se těšit na další spolupráci.